Dopravu s Balíkovnou máme jen za 55 Kč. Odesíláme do druhého dne, aby u vás hravé krabičky byly co nejdříve! <3

Stromovka

Neohodnoceno
190 Kč
Skladem

Dětmi ilustrovaná Abeceda vzácných stromů je na českém knižním trhu ojedinělým počinem nejen svým obsahem, ale i formou vzniku. Stromovka přináší drobné črty o povaze, původu, výšce, kráse a užitečnosti stromů, popisy odvozené od skutečných přírodních druhů a tyto příklady doplňují i příběhy stromů „fantaskních“ a „bájeslovných“ – často vznikly z přímé inspirace během výtvarné dílny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětmi ilustrovaná Abeceda vzácných stromů je na českém knižním trhu ojedinělým počinem nejen svým obsahem, ale i formou vzniku. Inspirovány texty Jiřího Dvořáka a Terezy Horváthové a pod vedením zkušených výtvarníků tvořily děti ilustrace k textům nebo se samy snažily sestavit vlastní výtvarný příběh na téma stromu. 

Stromovka přináší drobné črty o povaze, původu, výšce, kráse a užitečnosti stromů, popisy odvozené od skutečných přírodních druhů a tyto příklady doplňují i příběhy stromů „fantaskních“ a „bájeslovných“ – často vznikly z přímé inspirace během výtvarné dílny.

Tvůrci společně s dětmi pronikali do samotné podstaty stromů, hledali, co vše se stromy souvisí, často volili i netradiční materiály a postupy (např. když malovali olivovým olejem nebo lipovým čajem, když obtiskovali kůru stromů). Vy na nás motorovou pilou, my na vás kořeny...

Tuhle knihu je zážitek už jen držet v ruce - má nádhernou a netradiční vazbu!